Gdzie kupić słuchawki?

Opublikowane przez sluchawka w dniu

Jak naprawić słuchawki

Jakiś czas temu pewna osoba zadała mi pytanie “gdzie najlepiej kupić słuchawki?”. To dobre pytanie i wcale nie tak oczywista jest na nie odpowiedz. Jest wiele miejsc w których możemy to zrobić. Właśnie przez to, że mamy spory wybór, ciężej jest się zorientować gdzie kupić je najlepiej. Odpowiedz mogę już ujawnić na początku. Najlepiej przeglądnąć kilka takich źródeł, a jeśli nam się nie spieszy to obserwować je na bieżąco.

Poniżej przedstawiam kilka miejsc, które ułatwią nam rozeznanie gdzie kupić słuchawki i to w najlepszej cenie

Jeśli jesteś na kupnie słuchawek i zastanawiasz się gdzie je kupić to możliwości masz sporo. Na brak sklepów stacjonarnych i internetowych nie można narzekać. Mnogość wyboru nie zawsze jest zaletą i można się w tym gąszczu możliwości pogubić.

Jeśli szukamy dobrych okazji i chcemy kupić słuchawki w dobrej cenie to trzeba śledzić promocje w sklepach. Problem w tym, że aby to zrobić musielibyśmy sprawdzać dziesiątki sklepów dziennie w poszukiwaniu takich okazji.

Obserwuj peppera

Najłatwiejszym sposobem do śledzenia promocji są specjalne strony na które ludzie wrzucają wyszukane okazje. Znajdziemy na nich podziały na kategorię. Również i dział z samymi słuchawkami.

Jedna z takich stron jest pepper.pl. To prawdziwa kopalnia okazji i promocji. Jest tam oczywiście dział poświęcony samym słuchawką. W zasadzie codziennie pojawiają się tam nowe propozycje słuchawek w dobrej cenie. Warto sobie tam raz dziennie wejść i przejrzeć co nowego się pokazało. Dowiesz się tam gdzie kupić tanie słuchawki oraz te z wyższej półki. Korzystać z peppera możemy na dwa sposoby. Pierwszy sposób to strona internetowa pepper.pl, a drugi to pobranie aplikacji ze sklepu na telefon. Jeśli znajdziesz w jakimś innym miejscu ciekawą okazję, sam możesz się podzielić z innymi tym znaleziskiem na pepperze. 

Tag #sluchawki na wykop.pl

Inna ciekawa strona jest wykop.pl. Na wykopie jest specjalny tag #sluchawki w której użytkownicy podsyłają swoje znaleziska do okazji. Ale to nie wszystko. Duża część z tych wpisów to pytania o polecenie jakiś słuchawek w konkretnej cenie. Czytając komentarze, można znaleźć propozycje, często właśnie z okazjami. Dobrym pomysłem jest samemu zadać takie pytanie, podając nasze wymagania takie jak: cena, do czego będą nam służyć słuchawki, jaki rodzaj chcemy(nauszne, douszne, bezprzewodowe, z kablem itp.). Warto to zrobić bo ewentualną propozycja może nam przypaść do gustu i ewentualnie ktoś może nam zwrócić uwagę na coś o czym nie wiedzieliśmy odnośnie słuchawek.

Strony internetowe dużych sklepów

Innym dość oczywistym pomysłem jest sprawdzanie na stronach dużych sklepów ich aktualnych promocji oraz gazetek promocyjnych, które są wydawane najczęściej raz na tydzień. Na oficjalnych stronach tych sklepów, dostępne są aktualne promocje oraz gazetki z okazjami w formacie pdf. Duże popularne sklepy to Media Markt, Komputronik, Euro.com.pl, Media Expert, a także zagraniczny amazon.de w którym przy produktach powyżej 29€ wysyłka do Polski jest gratis. Tutaj ofert chyba mamy najwięcej. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło „słuchawki”, a naszym oczom ukażą się dziesiątki sklepów, oferujących takie produkty.

Aplikacje na telefon

Jeśli nie mamy ochoty wyszukiwać takich sklepów sami lub chcemy mieć wszystkie takie oferty zgromadzone w jednym miejscu to z pomocą przychodzą nam smartfony, a konkretnie aplikacje specjalizujące się w dostarczaniu nam takich ofert.

Do przeglądania gazetek ze sklepów, można skorzystać z aplikacji na telefon. Jedną z najpopularniejszych tego typu aplikacji jest BLIX. Są tam gazetki równie ze sklepów RTV i AGD(Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD). Jest to wygodny sposób aby sprawdzić promocje na naszym Smartfonie. 

Jeśli mamy u siebie w okolicy jeden z tych większych stacjonarnych sklepów to zapewne gazetki promocyjne znajdziemy w skrzynce na pocztę. Zawsze warto sprawdzić.

Najnowsze artykuły z Alerty Google

Jeśli chcesz być najbardziej na bieżąco z tym co się dzieje w świecie słuchawek to jest pewne narzędzie od Google, które to ułatwia. Są nim Alerty Google. Nie jest to wcale nowe narzędzie bo istnieje od wielu lat, choć wydaje mi się, że jest ono raczej mało używane. A szkoda bo działa bardzo sprawnie i jest pomocne. Oczywiście jest to już opcja dla bardziej ciekawskich, którzy chcą zgłębić mocniej temat słuchawek i poczytać o nowościach, w których często i pojawiają się aktualne okazje. 

Taki alert ustawiamy na naszym koncie Google i wszystkie nowe artykuły, które ukazują się w sieci zostają wysłane nam na maila. Znajdziemy tam nagłówek artykułu wraz z krótkim opisem i oczywiście link do tego artykułu. 

Narzędzie to znajdziecie pod tym adresem Alerty Google.

Ciekawe propozycje słuchawek na słuchawka.pl

Warto też zaglądać na moją stronę ponieważ też staram się wrzucać ciekawe promocje na różne słuchawki. Jeśli coś znajdę ciekawego w dobrej cenie to na pewno pojawi się to na słuchawka.pl. Znajdziesz tutaj też poradniki takie jak ten, recenzje konkretnych modeli słuchawek oraz ciekawe zestawienia różnych modeli.

Podsumowanie

Warto więc być aktywnym w poszukiwaniu sprzętu i śledzić aktualne okazję przynajmniej w kilku miejscach, a na pewno znajdziemy coś ciekawego co nas zainteresuje. Najważniejsze to być czujnym na okazję, a także przynajmniej przez pewien czas aktywnie interesować się tematem. Wszystkie źródła, które podałem są darmowe. Jeśli chodzi o strony internetowe wydają się być to raczej oczywiste ale jeśli chodzi już o aplikacje czy jakieś narzędzia internetowe to jak pewnie większość wie, nie zawsze można ich używać bez opłat. Ale w tym wypadku takich niespodzianek nie będzie.

Czytając ten artykuł dowiedziałeś się więcej niż tylko to gdzie kupić słuchawki ale również to gdzie się rozeznać i zasięgnąć dodatkowych informacji o interesującym nas sprzęcie.

Życzę udanych łowów w poszukiwaniu słuchawek dla siebie i to w dobrej cenie.

Kategorie: Słuchawki