Menu

Głośnik JBL Flip 4 Czarny, Niebieski

Maj 29, 2018 - Słuchawki
Głośnik JBL Flip 4 Czarny, Niebieski

Głośnik bluetooth JBL Flip 4

Przedstawiam głośnik bluetooth znanej firmy JBL model Flip 4. Jest to sprzęt z trochę wyższej półki zarówno jakościowej jaki i cenowej, a co za tym idzie dostajemy urządzenie które zaskakuje świetną jakością dźwięku i jak potrzeba jest wystarczająco głośny, aby zaznaczyć swoją obecność w okolicy.  Dobry bas wydobywający się z głośnika jest czysty nawet przy dużej głośności nic nie “charczy”.

Głośnik JBL Flip4 wygląda solidnie i dobrze się prezentuje. Na środku widnieje napis JBL, tak jak i na jednym głośniku, a na drugim jest znak wykrzyknika(!), tak samo jest na słuchawkach i innych sprzętach grających tego producenta.

Dzięki baterii o pojemności 3000mAh głośnik działa co najmniej 12 godzin, a ładowanie go trwa 3,5 godziny.

Z głośnikiem łączymy się za pomocą bluetooth(posiada też wejście AUX ale pewnie większość i tak z tego nie skorzysta) np. z smartfonem, tabletem czy laptopem z którego strumieniujemy muzykę. Ale to nie wszystko bo jeśli tylko chcemy to możemy dzięki technologii JBL Connect połączyć ze sobą do 100 głośników!

Bardzo uspokajający jest fakt, że urządzenie jest wodoodporne, a właściwie odporne na zachlapania czy zalania, więc deszczy czy nawet niespodziewane wpadniecie tego sprzętu do wody nie zrobi mu krzywdy.

Co ciekawe głośnik JBL Flip4 może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, posiada wbudowany mikrofon.

Głośnik JBL FLIP4 – Podsumowanie

Kupno tego JBL FLIP 4 na pewno będzie dobrą decyzją jeśli myślisz o zakupie głośnika bluetooth, jest wyprodukowany przez znaną i cenioną firmę, co najważniejsze dobrze brzmi, z dobrym basem, bateria wytrzymuje 12 godzin odtwarzania muzyki, można go zabrać w plener i dzięki wodoodporności nie martwić się że się zamoczy i przestanie działać. I co ważne też cieszy oko bo co tu dużo mówić – wygląda modnie i prezentuje się świetnie.